Rozpočet obce

Informace o povinnostech souvisejících se sestavováním rozpočtu obce

Návrh střednědobého výhledu rozpočtu, návrh rozpočtu a návrh závěrečného účtu musí být zveřejněn nejméně 15 dnů před jeho projednáváním na zasedání příslušného orgánu.

Schválený střednědobý výhled rozpočtu, schválený rozpočet a schválený závěrečný účet musí být zveřejněn do 30 dnů od jeho schválení příslušnými územními orgány. Tyto dokumenty musí být zveřejněny až do doby schválení střednědobého výhledu rozpočtu, rozpočtu a závěrečného účtu na následující kalendářní rok.

Schválená pravidla rozpočtového provizoria musí být zveřejněna do 30 dnů od jejich schválení, a to až do zveřejnění schváleného rozpočtu.

Schválené rozpočtové opatření obce Kunčina musí být zveřejněno do 30 dnů od jeho schválení, a to po dobu zveřejnění rozpočtu, ke kterému se rozpočtové opatření vztahuje.

Monitor státní pokladny (rozklikávací rozpočet obce) - https://monitor.statnipokladna.cz/ucetni-jednotka/00276880/prehled?rad=t&obdobi=2010

Schválená rozpočtová opatření, rozpočtový výhled obce.

Obecní úřad Kunčina
Kunčina 204